Bičiulės dalyvavo Moterų ralyje Trakuose

Bičiulės dalyvavo Moterų ralyje Trakuose

LSDMS Klaipėdos klubo narės suburtos pirmininkės Audrutės Aukškalnienės dalyvavo Moterų  ralyje Trakuose.
Beveik 90 dalyvių ir 20 ekipažų iš Kauno, Kaišiadorių, Kupiškio, Klaipėdos, Klaipėdos raj., Prienų, Panevėžio, Panevėžio raj., Raseinių, Rokiškio, Ukmergės, Širvintų, Vilkaviškio, Vilniaus ir Vilniaus raj. dalyvavo MOTERŲ RALYJE - TRAKAI 2021. Ralio trasa Lentvaris – Aukštadvaris - Trakai, pasirinkta neatsitiktinai – agituojant ir palaikant mūsų bičiulį, kandidatą į Trakų merus Dainių Narkevičių.
Bičiulės į Ralį atvažiavo pasipuošusios socialdemokratine ir net specialiai Raliui sukurta apranga. Ypač išsiskyrė Panevėžio miesto ir Panevėžio raj. komandos, o puošiant automobilius bičiulės parodė begalinę išmonę ir fantaziją. Automobiliai buvo puošiami raudonais kaspinais, popierinėmis rožėmis, balionais.
Ralio dalyvės džiaugėsi, kad visur gyventojai šiltai priimdavo Ralio ekipažus, pasveikindami mojuodavo rankomis, kepurėmis, mielai bendraudavo, kai buvo siūloma agitacinė medžiaga.
Po netrumpos pertraukos Aukštadvaryje atkurtas LSDMS Trakų klubas, sveikinimai pirmininkei Vilijai Babarskienei.
Ralio finišas Trakuose. Sėkmingai įveikus trasą bičiules sveikino LSDMS Pirmininkė, Seimo narė Orinta Leiputė, Europarlamentaras Juozas Olekas, LR Seimo narys Algirdas Sysas, linkėjimus ir padėką siuntė kandidatas į Trakų merus Dainius Narkevičius.
Lietuvos socialdemokračių moterų sąjunga linki sėkmės kandidatui. Neatlygintina politinė reklama.

Close