Kviečiame tapti kraujo donorais

Kviečiame tapti kraujo donorais

Pranešame, kad ligoninėse susidarė ekstremali situacija, tad visi galintys kviečiami neatlygintinai aukoti kraujo bei tapti aktyviais kraujo donorais. Prie akcijos jungiasi ir LSDP Klaipėdos m. skyriaus nariai: kviečiame bičiulius ir klaipėdiečius prisidėti!

Onkologiniai susirgimai, sunkios infekcinės ligos, nelaimingų atsitikimų metu patirti sužalojimai, nudegimai, apsinuodijimai, skubios operacijos – šiais atvejais į ligonines patekusiems pacientams kraujo perpylimas yra BŪTINAS norint išgyventi. Neužmirškime, kad sergančiųjų gyvybės – MŪSŲ rankose. Nelaukime akimirkos, kuomet mus ar mūsų artimąjį užklups nelaimė, kad pajaustume, kiek daug reiškia kito žmogaus savanoriškas apsisprendimas paskirti pusvalandį pilietiškam poelgiui. Būkime atsakingi.
Jūsų pagalbos reikia jau DABAR. Nedelskite, atvykite. Donorai laukiami Nacionaliniame kraujo centre, Klaipėdos punkte, Naikupės g. 28.

Registracija:

Tel. 8 46 36 60 55
Nemokama telefono linija 8~800 00003
El. paštas klpregistratura@kraujodonoryste.lt

SVARBU! Atvykus dovanoti kraujo garantuojamas saugumas: donorai ir NKC personalas dėvi veido apsaugos priemones, yra matuojama išorinė kiekvieno atvykstančiojo temperatūra, patalpos vėdinamos, jų ir įrangos paviršiai kruopščiai dezinfekuojami, reguliuojami donorų srautai, vykdoma itin griežta donorų medicininė atranka.

Vieno donoro kraujas gali išgelbėti tris gyvybes! Laukiame!

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad gražus būrys bičiulių, kaip Laurynas Gečius, Donatas Rajunčius, Džeraldas Malinauskas ir kiti kraują aukoja nuolat.

Lapkričio 18 dieną aukoti kraujo vyksta skyriaus pirmininko pavaduotoja Rolanda Andrutienė ir Saulius Palukaitis. Prisidėkime!

 

 

Close