Posėdžiavo Baltijos partinė grupė

Posėdžiavo Baltijos partinė grupė

Grupės pirmininkė Rolanda Palukaitienė, jos pavaduotojai - Mindaugas Bičkus ir Kęstutis Mickevičius bei posėdžio sekretorė Irena Šuipienė

Gegužės 3-iąją posėdžiavo didžiausia LSDP Klaipėdos m. skyriaus partinė grupė - Baltijos, jungianti beveik pusantro šimto bičiulių.

Ataskaitinio susirinkimo metu patvirtintos partinės grupės pirmininkės Rolandos Palukaitienės ir iždininkės Kristinos Gavrilenko ataskaitos už praėjusius metus, diskutuota apie kandidatus į Klaipėdos m. merus ir 2023 m. Savivaldos rinkimus.

Išrinkti delegatai į Klaipėdos m. skyriaus konferenciją, kuri vyks gegužės 20-ąją, ir LSDP konferenciją Jonavoje rugsėjo 24 dieną.

Pasveikinti bičiuliai neseniai šventę jubiliejus: Liubovė Grubliauskienė, Ieva Merkytė, Regina Kiesienė, Jūratė Ūselienė ir Dinas Kačinskas. Jiems perduoti ne tik skyriaus bičiulių, pirmininko Mindaugo Prialgausko linkėjimai, bet ir LSDP pirmininkės Vilijos Blinkevičiūtės sveikinimo raštai. Įteiktas nario bilietas grupės naujokei Vaidai Zacharovai. Vienbalsiai pritarta Editos Čeporskajos-Ramonės prašymui tapti grupės nare. Nuoširdžiai sveikiname!

 

Grupės naujokės - Vaida Zacharova ir Edita Čeporskaja-Ramonė

Sveikiname Jūratę Ūselienę

Sveikiname Reginą Kiesienę

Sveikiname Ievą Merkytę

Sveikiname Liubovę Grubliauskienę

Sveikiname Diną Kačinską.

Close