Klaipėdos socialdemokratai antisemitizmo apraiškoms taria griežtą NE!

Klaipėdos socialdemokratai antisemitizmo apraiškoms taria griežtą NE!

Dėl Žemaitaičio pasisakymo tikriausiai pasisakė kone visi, kas tik turėjo tam noro ir požiūrio kampą. Nebesigilinant į visas su tuo pasisakymu sietinas aplinkybes, žeidžiančius antisemitinius „pseudofolkloro“ elementus, esu giliai įsitikinęs, kad reputacinė žala valstybei padaryta didžiulė ir mūsų šalies vadovams teks išsijuosus pasistengti, kad bent kažkiek tą reputacinę gėdą sumažinti. Deja, bet po šio akibrokšto pasaulyje išgarsėjome pačiu nemaloniausiu būdu…
Tuo pačiu, manau būtų korektiška ir garbinga, kad savo požiūrį bei poziciją išsakytų ir miesto Tarybos politikai, o ypač jais tapę būtent su šios politinės jėgos ir partijos vėliava. Juo labiau, kad šie politikai tiesiogiai kuruoja ir kultūros, švietimo bei tarptautinių ryšių sritis, o tai, sutikite, itin jautrios ir svarbios sritys ne tik tarptautiniame, bet ir kasdieniame mūsų daugiataučio bei daugiakultūrio miesto gyvenime.
Palieku tai kiekvieno politiko ar politikės sąžinei, tebūnie tai savotiškas vertybinis išbandymas, beje, suvokiant, kad tokio vertinimo tikrai laukia bendruomenės atstovai ir apie tai kalba pakankamai tiesiai ir atvirai. Tiesiog, tai puiki proga parodyti savo vertybines nuostatas, nepaliekant plačios erdvės įmantrioms interpretacijoms.

Vytautas Grubliauskas

Close