LSDP sąskrydyje - netikėtas A. Ivanausko-Faros ir V. Grubliausko duetas

LSDP sąskrydyje – netikėtas A. Ivanausko-Faros ir V. Grubliausko duetas

Populiariausia ir didžiausia politinė jėga Lietuvoje - Lietuvos socialdemokratų partija birželio 17-18 d. Šventosios miestelyje rinkosi į kasmetinį partijos bičiulių sąskrydį. „Džiaugiuosi, kad daugiau nei 2000 socialdemokratų susirinko į šventę. Gaivus vasaros lietus ir nuoširdžios bičiulių šypsenos įkvepia atsakingai siekti užsibrėžtų tikslų ir kurti gerovę Lietuvos žmonėms“, - sakė LSDP pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė.

Socialdemokratai sąskrydyje aktyviai sportavo, skanavo partiečių bitininkų medaus, jaunieji socialdemokratai kvietė visus į diskusiją apie Lietuvos ateitį, protokolo žinovas Giedrius Drukteinis dalinosi protokolo ir etiketo žiniomis. O kur dar gyvo garso koncertai, kvietę šokti ir dainuoti drauge.

„Niekas taip nesuvienija žmonių, kaip bendrai gaminamas maistas. Klaipėdos socialdemokratai visi drauge virė solidarumo sriubą. Juokaudami kalbėjome, kad sudėjome geriausius prieskonius: bičiulystę, tęstinumą, pagarbą, darbštumą. Vaišinome savo patiekalu bičiulius iš visos Lietuvos. Vakaro “vinimi„ tapo mūsų partiečio, Klaipėdos skyriaus bičiulio Vytauto Grubliausko kartu su grupe “Rondo“ atlikta daina “Netikėk, ką priešai suoks“, sukėlusi tūkstantinės bičiulių publikos ovacijas“, - dalinosi įspūdžiais LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkas Kęstutis Kvaraciejus.

„Nors tai buvo pirmasis sąskrydis, kuriame dalyvavau kaip visateisis LSDP narys, tačiau tikrai maloniai nuteikė gausiai susirinkusių bičiulių iš visos Lietuvos geranoriškumas, kūrybingumas, nuoširdumas bendraujant, vertybinių pozicijų tvirtumas ir tiesiog - šauni kompanija. Ir, žinoma, meniniai sąskrydžio akcentai - man labai artima ir pažįstama sritis, džiugu, kad ir ši “integracija“ pasisekė meniškai brandžiai ir žaismingai. Daug ir atsakingai dirbant, būtina išradingai ir kultūringai pailsėti bei pramogauti - tai ir buvo šio jaukaus sambūrio “sėkmės formulė", - įspūdžiais dalinosi ilgametis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Close